ANKETÖRLÜK

Bu bölüm boş.

    ANKET DOLDURARAK PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

NASIL MI? ÖNCE BİZE ANKET DOLDURTACAK ANKET ŞİRKETLERİNİ BULUYORUZ. BU ŞİRKETLERİN SİTELERİNDEKİ BAŞVURU FORUMUNU DOLDURUP BİZE UYGUN (kişisel bilğileimize) ANKETLERİ GÖNDERMELERİNİ BEKLİYORUZ. SİTELERE VERDİĞİNİZ MAİL HESEBINIZI SÜREKLİ KONTROL ETMENİZ GEREKİYOR. GELEN MAİLDE Kİ LİNKİ TIKLAYIP ANKETİ DOLDURUYORUZ. ZATEN ANKETE BAŞLAMADAN ÖNCE SİZE ANKETİN NE KADAR SÜRECEGİNİ ANKETİN SONUNDA NE KADAR KAZANACAĞINIZI BİLĞİ OLARAK VERİYORLAR.

    BİZE NEDEN PARA ÖDÜYORLAR ?

BÜYÜK FİRMALAR ÜRETTİKLERİ veya ÜRETECEKLERİ ÜRÜNLERİN MÜŞTERİLERİN FİKRİ, DÜŞÜNCELERİ TALEPLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE TUTARAK ÜRETMEYE ÇALIŞIYORLAR. INTERNET KULLANIMI YAYGINLAŞMASINDAN SONRA SOKAKTA ANKET DOLDURMAK YERİNE NETTEN VAKİT KAYBI OLMADAN BÜYÜK KİTLELERE ULAŞMASI BU İŞİ CAZİP KILMIŞTIR.  

    NE KADAR ĞÜVENİLİR ?

ÖDEMELERİMİZ PAY-PAL DAN YAPILIYOR. BU SEBEPTEN DOLAYI PARAMI ALAMAM KORKUSU OLMASIN. PARANIZI KESİNLİKLE ALIRSINIZ. YANLIZ ŞİRKET SEÇİMİ YAPARKEN DİKKAT EDİN. SİTELERİN HEPSİ PARA VERMİYOR. KİMİ SİTELER ALIŞ-VERİŞ SİTELERİ İÇİN PUAN VE İNDİRİM ÇEKLERİ VERİRKEN KİMİ SİTELER KENDİ YAPTIĞI ÇEKİLİŞLERLE DAGITTIĞI HEDİYELERİ VERİYOR. BU YÜZDEN SİTELERİ PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ KAYIT OLURKEN SİTENİN BİLĞİLERİNİ OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM. 

    NE KADAR KAZANA BİLİRİM ?

SİZE AYLIK ŞU KADAR KAZANIRSINIZ DİYEMEM. AYLIK 5 TL KAZANANDA VAR, 5000 TL DE KAZANANDA VAR. PEKİ NASIL OLCAK? SUAN BİLDİĞİMİZ 1700 CİVARINDA ANKET SİTESİ VAR. AMA BUNUN BİR KISMI NEDENMİŞ VE KAZANDIRMIŞTIR. PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ 3-5 TANE SİTEYE DEĞİL 30-40 SİTEYE ÜYE OLMANIZ GEREKİYOR. YANİ DEMEM O Kİ 3 -5 SİRKETE ÜYE OLUPTA ANKET GELECEK DİYE BEKLEMEYİN.

    ANKET SİTELERİ LİSTESİ

ŞİMDİ SİZE BİR KAÇ TANE ANKET SİTESİ VERECEĞİM. BU SİTELERİN SİZE KAZANDIRCAĞINDAN ŞÜPEM YOK. AMA DEDİKLERİMİ UNUTMAYIN. SİZİ TATMİN EDECEK PARA İÇİN ANKET SİTESİ ARAŞTIRMAYA DEVAM EDİN...